Palverännak 2014

Palverännak tähendas ka midagi muud kui ainult kontserti ja selleks valmistumist – nimelt ühendas ja läbis kõike moto – tänulikkus – ilma selleta oleks kogu üritust raske nimetada palverännakuks. Ja lisaks sellele üritusele on see ka osaks palverännakus läbi elu. Imekauniks osaks.

Meil oli au saada osaks kahel õhtul toimuvast konverentsist, kus DD teise korruse saalis esines meile esimesel õhtul Sai Kulwant Halli bhadžanite grupi üks juhtivlauljaid Bhishnu, kelle esinemise kokkuvõtte toome teieni siinkohal ära. Palun klikkige siin toodud failil ja saate lugeda kõigest seal räägitust:

Tänulikkusest 7 tsooni palverännaku valguses

Siinkohal saate lugeda I osa mitmel õhtul räägitust.

***

Lisaks neile, kellest seal kokkuvõttes juttu oli, esinesid meile Sadhana Trusti kõige noorem usaldusisik, Sathya Sai Baba füüsilise maise perekonna liige, Hr. R. J. Ratnakar, kes kõneles oma kogemustest Svaamiga, paljudest õnnistustest, mis temale Baba ligiolekul osaks said.

Viimasel õhtul, st 8. augustil kohtus meiega Dr. G. Venkataraman, kes on üks juhtivamaid India füüsikuid ja teadlasi, kes on töötanud India tuumateaduse programmi kallal ja on samuti üks juhtivamaid assistente Sai Baba aašramis.

Tema tutvustamiseks on hea kuulata ja vaadata seda Ted Henry Souljournsile tehtud intervjuud:

https://www.youtube.com/watch?v=YsjmRJTuY_8

*********************************

Nüüd on kontsert toimunud ja see protsess oli imeline: paljudele raske, sisaldades suurte rahasummade kulutamist reisile, palju sekeldusi enne reisi ja selle ajal, kurnavaid, kuid õndsuseküllaseid proove, palju-palju muid tegevusi, mis jäid kaadri taha ja nähtamatuks – kuid tulemus oli seda väärt.

Avaldame siin pildimaterjali palverännaku tipphetkest: 7. augusti kontserdist. Link piltide vaatamiseks on siin:

https://plus.google.com/photos/101893574422072480481/albums/6050339465626257233?authkey=CJfA1IK8ldKXlAE

Video kontserdist on siin:

https://www.youtube.com/watch?v=yQ-er5EzM9M

**************************************************

Siitkaudu saab minna 7. tsooni palverännaku kodulehele:

https://sites.google.com/site/pilgrimage2014zone7/home

*********************************************

Zone 7 – Pilgrimage 2014 – Ringkiri No. 1

Kõigile Sathya Sai Keskustele ja Gruppidele

Om Sai Ram

Armsad vennad ja õed,

Sathya Sai Baba mainis palju kordi, et Prasanthi Nilayam on meie kodu. Ta kehastus sinna ja tõmbas Oma jumaliku armastusega ligi miljoneid vaimseid otsijaid. 2014. aastal on meil võimalus minna kõik koos koju tagasi ja ohverdada oma austusavaldust meie armastatud Issandale, kes meid juhatab ja kaitseb.

Seepärast oleme me õnnelikud, kutsudes teid kõiki meie 2014 aastal toimuvale Tsoon 7 maade palverännakule Bhagavan Sri Sathya Sai Baba Prasanthi Nilayami aašramisse, mis toimub moto all „Tänulikkus“ ja võimaldab meil väljendada südamest oma tänu, oma sügavat pühendumist ja armastust Svaamile. Kõik Sri Sathya Sai Organisatsiooni Põhja-Euroopas olevad liikmed ja kõik Sathya Sai Baba pühendunud, kes tunnistavad selle palverännaku reegleid, on teretulnud sellest osa võtma. Oleme õnnelikud, kui lapsed ja noored ühinevad selle palverännakuga ja me korraldame neile spetsiaalse programmi.

Palverännaku peamine aeg on 1. augustist 2014, kuni 7. augustini, 2014.

Kuna ühise praktiseerimise aeg on väga lühike, siis palume koori liikmetel olla Puttaparthis kohal juba esmaspäeval, 28. juulil, 2014. Iga osaleja peaks kandma hoolt iseenda reisikorralduse eest.

Kõik regioonid peaksid valmistama oma regionaalsete kooridega kultuuriprogrammi jaoks ette laulude valiku. Peale seda, kui teie ettepanekud on kätte saadud, arendab komitee ühise programmi kõigi regioonide lauludest. Välja valitud laulud pannakse internetti ülesse, et kõik osalejad saaksid neid oma maades harjutada.

Lisaks ja koos aašrami ametnike ja Prasanthi Nõukoguga plaanime me peale meie kultuuriprogammi korraldada Prasanthi Nilayamis ergastava konverentsi kõigile palverännakust osavõtjaile.

Üksikasjad selle kohta edastatakse teile nii kiiresti kui võimalik.

Õnnistagu Svaami meie teekonda

Armastavate tervitustega,

Petra von Kalinowski

7 Tsooni juht