Noortetöö

Ülemaailmse Noortefestivali oluline teave!

Armsad noored,

Om Sri Sai Ram.

Mul on rõõm kutsuda teid osalema Sathya Sai Ülemaailmsel Noorte Festivalil. Antud festival on spetsiaalselt teie jaoks korraldatud ja see toimub Prasanthi Nilayamis, pühal maal, kus meie armastatud Issand Sathya Sai Baba valis oma sündimise ja kus ta meie hulgas kõndis.

Festival algab 12. juulil, teemaga ARMASTUS ON ALLIKAS, ARMASTUS ON TEE JA ARMASTUS ON SIHT ja lõpeb 14. juulil 2016 aastal. Täiuslik Armastuse valitsemine viib eneseteostuseni ja seetõttu on Armastus meie elus alates noorest east kõige peamiseks põhimõtteks. Prasanthi Nilayam on siis täidetud festivali vaimu energia ja entusiasmiga, kuna ka Ashadi Ekadasit tähistatakse 15. juulil, millele järgneb 19. juulil Guru Puurnima festival.

Festivali veebileht http://saiyouthfest.org/ on nüüd kättesaadav ja registreerimine avatud.

Veebilehe ja sellele lisatud registreerimise juhise kaudu pakub tervest maailmast pärit noortest täiskasvanutest koosnev organiseerimiskomitee teile festivali kohta tähtsat teavet. See teave võimaldab teil reisi korraldamiseks sättida oma kõrgkooli- või tööplaneerimist. Juhis sisaldab ka vastava sektsioonina tihti esitatavaid küsimusi.

Detailid festivali vaimse distsipliini programmi: Armastuse Sadhana kohta on kättesaadavad 7. veebruarist alates.

Noortel palutakse alustada Armastuse Sadhana all olevate välja valitud distsipliinide praktiseerimisega alates 14. veebruarist.

Palun registreerige juba nüüd ja ühinege minu ja tuhandete noortega üle terve maailma, tähistamaks ja kogemaks Sathya Sai nooreks olemise rõõmu. Elagem, jagagem ja hoidkem meie armastatud Sathya Sai elu, õpetusi ja filosoofiat.

Om Sai Ram

Armastusega,

Shivendra Kumar

Külastage: http://saiyouthfest.org/

Shivendra Kumar

Rahvusvaheline Noorte Koordinaator

Sathya Sai Rahvusvaheline Organisatsioon

***********************************

Kõigile pühendunutele ja Sai noortele – üks kaunis Sai teemaline video – tegu on noortelt üle maailma Svaami 90. juubeliks loodud muusikalise pärlikeega lühikese tutvustusega:

https://www.youtube.com/watch?v=jiNRX_wmfOY

Pikemalt saab kogu üle kuuetunnist programmi näha siit:

https://soundcloud.com/onesaioneworld/sets/temporary-playlist-for/s-qKdH3

*********************************************

Taas on ilmunud Sai noorte ajakiri LoveExpress ja avaldame selle numbri teie jaoks siin:

LOVExpress-35th issue

LOVExpress_Issue34

******************************

Väga ilus kokkuvõte meie 7. tsooni Sai noorte aastasest tegevusest on ilmunud!

Sai noorte tegevuse kokkuvõtte sai kaante vahele ja saabus Marta Panjeta käest meile kõigile – soovitame seda jagada kõigi noortega. Pdf  fail on allpool juurde lisatud.

Prahas toimunud noorte kokkutuleku pilte saab näha siit:

https://www.dropbox.com/sh/tkhzxsdv5ix04ub/AABwGtRDZDu2HiN1exDS9c8ca?dl=0

Tervitustega,

Külli Kelu

Rahvuslik koordinaator

Zone 7 Report_Nov2013-Oct2014

*********************************

Tähelepanu armsad noored!!! Gdanskis toimus 27 aprillist 1. maini, 2012 lauluvõistlus Sai Vision – kuhu olid osalema oodatud Sai noored igalt Euroopa maalt.

Eesmärgiks oli ühendada Euroopa Sai noori erinevate tegevuste läbi, nagu muusikaloomine, seva, avalikud LASA õhtud, töötoad, kogemuste vahetamine ja palju muud.  See oli kohtumine mõeldud ka Euroopa Sai noorte struktuuri tugevdamiseks.

Pilte toimunud üritusest leiate siit:

https://picasaweb.google.com/116883342206880526577/SaiVision2012WiezycaPoland?authuser=0&authkey=Gv1sRgCN6P4KiwzICpigE&feat=directlink

www.saivision2012.eu/recordings

Siit leiate inspireerivat ja praktilist lugemist Eneseteadlikkuse Programmi raames:

SAP-1-Introduction

SAP-1-Inspiration-4

SAP-2-Introduction

**************************************************************************

Noorus ja vaid noorus on see, kes saab selle maailma korda seada. Ükski rahvus ei suuda ilma oma noorteta seista. Ärge kunagi alahinnake noorte võimeid, mõeldes, et nad on kogenematud ja noored. Vaid noored on võimelised kaitsma seda maailma. Nad on varustatud tohutu väega. Kui nad midagi kindlalt on otsustanud, siis on nad võimelised saavutama ükskõik mida! Kui nad saavad oma väest aru, võivad nad teiste võimu alt rahvuseid vabastada. Te peate taluma kõiki raskusi kannatlikkusega. Taluge kõiki katsumusi ja raskeid hetki armastusega. Taluge nii naudingut kui valu armastusega. Täitke oma süda armastusega, aga mitte halbade omaduste mürgiga.  Kõik on armastus. See sõna „armastus“ ise on üle ujutatud magususest. Kohelge igaüht armastusega, kõnelge igaühega armastusega, elage elu täis armastust ja nautige õndsust.

-      Baba, 7. juuni, 2011

*********************************************************************************

Lisaks kõigile 7 Tsooni Sai Noorte Uudiskirja numbrid:

SaiYouthNewsletter_Zone7_Issue02

SaiYouthNewsletter_Zone7_Issue03